• Mercure Hotel Trabzon


  Trabzon’un eşsiz doğasını estetik ve konforla buluşturan Mercure Hotel Trabzon hem yaşam kalitenize hem de yatırımınıza değer katıyor. Eşsiz doğası ve merkezi konumuyla hayalleri size sunan proje, evinizin penceresini karadeniz’in tertemiz havasına doğru açıyor.

  Sevdiklerinizle konforu sonuna kadar yaşayabileceğiniz Mercure Hotel Trabzon’da aradığınız herşeyi kaliteyle işlenmiş olarak bulacaksınız.

  Proje Detayları

 • Aliağa Sitesi


  Yeni bir yaşam, yeni bir kültür sloganıyla inşaa edilen Aliağa Sitesi bir çok ayrıntı düşünülerek tasarlandı. İnsan odaklı projeler üreten Kasır Yapı Aliağa sitesinde yaşamınız için değerli alanlar oluşturdu. Aliağa sitesinde ev içi ve ev dışı alanlarda yaşamınızı keyifli hale getirecek, yaşam kalitenizi yükseltecek özelliklere sahip.

  Proje Detayları

 • Yağmur Sitesi


  Güvenli ve Huzurlu Bir Yaşam Vaad Ediyoruz; sloganıyla hayata geçirilen projemiz tamamlanmıştır.

  Her bireyin, her ailenin istediği huzurlu ve güvenli yaşam alanlarını inşaa etmek zor bir süreç gerektirir. Bu süreci başarıya ulaştırmak için Geçmiş projelerimizin bize sağladığı referanslardan yararlanarak, en yeni projelerimizi bu doğrultuda tasarladık. Bu bağlamda Yağmur Sitesi Planlama ve İnşaat çalışmalarının arkasında güçlü referanslar bulunmaktadır. Güvenli ve huzurlu yaşam için Yağmur Sitesi Kasır Yapı’nın en son gözde projelerinden birisi olacaktır. Yağmur Sitesi kazançlı bir yatırım için doğru bir tercihtir.

  Proje Detayları

 • Arzum Sitesi


  Kalkınma Mahallesinde 4 blok 52 konuttan oluşan projemiz tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilmiştir. Projemiz Trabzon'un muhteşem manzarasına hakim bir konumda sürekli vasıta imkanı bulunan. Hastaneye, havalimanı ve alışveriş merkezine yakındır.

  Proje Detayları

 • Cengizmert Sitesi


  Trabzon'nun Üniversite mahallesinde hayata geçirilen projemiz 3 blok, 35 konut ve işyerinden oluşmaktadır.  Merkezi konumu sayesinde önemli noktalara varış mesafesi oldukça kısadır. Havalimanı, Hastane, Üniversite gibi kamusal alanlara dakikalar mesafesindedir. Projemizin önemli özelliklerinden birisi olan Deniz manzarası siz daimi konuklarına Karadeniz'in harika manzarasını sunmaktadır. Evzem Sitesi Modern mimarisi, açık alanları, çocuk oyun parkı ve benzer sosyal özellikleriyle hayatınıza huzur katacaktır.

  Proje Detayları

 • Evzem Sitesi


  Trabzon'nun Pelitli ilçesinde hayata geçirilen projemiz 4 blok, 56 adet daire veya dükkandan oluşmaktadır. Merkezi konumu sayesinde önemli noktalara varış mesafesi oldukça kısadır. Havalimanı, Hastane, Üniversite gibi kamusal alanlara dakikalar mesafesindedir. Projemizin önemli özelliklerinden birisi olan Deniz manzarası siz daimi konuklarına Karadeniz'in harika manzarasını sunmaktadır. Evzem Sitesi Modern mimarisi, açık alanları, çocuk oyun parkı ve benzer sosyal özellikleriyle hayatınıza huzur katacaktır.

  Proje Detayları

 • Huzur Sitesi


  31.12.2014 Tarihinde başlayan projemiz 30.10.2015 tarihinde tamamlanmış olup, toplamda 56 adet Daire veya dükkandan oluşmaktadır.

  Proje Detayları

 • Liman Panorama Sitesi


  31.12.2014 Tarihinde başlayan projemiz 31.12.2016 tarihinde tamamlanmış olup, toplamda 64 adet Daire veya dükkandan oluşmaktadır.

  Proje Detayları

 • Atasoy Sitesi


  31.12.2014 Tarihinde başlayan projemiz 31.12.2016 tarihinde tamamlanmış olup, toplamda 86 adet Daire veya dükkandan oluşmaktadır.

  Proje Detayları

 • Mektebim Okul Projesi


  01.06.2016 Tarihinde başlayan projemiz 01.01.2017 tarihinde tamamlanmıştır.

  Proje Detayları