Yapı Sektörünün genç, dinamik ve büyüyen markası Kasır Yapı 2008 yılından bu yana emlak, konut projeleri ve inşaat alanında hizmet vermektedir. Geleceğin projelerini, sahip olduğu vizyon ile oluşturan Kasır Yapı, temelinden son taşına kadar her aşamada dünya standartları gerçeklerinde hareket eder.

En önemli birikimin çalışma arzusu olduğunu düşünen Kasır Yapı, müşteri beklentileri ve gereksinimlerini her zaman en üst seviyede karşılamayı görev edinmiştir. Gelişen şehircilik ve yapı endüstrisini takip eden Kasır Yapı, her gün bir öncekinden ileride olma gerekliliğini ilke olarak edinmiştir.

Kasır Yapı, yaşamın en önemli noktasına etki eden yapı sektörünün sorumluluklarını olgunlaştırarak hareket eder. Kasır Yapı Projelerinde kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanır, günümüzün ihtiyaçlarını karşılayan, modern mimari projelere imza atar. Klasiği ve moderni aynı yapılarda buluşturan Kasır Yapı, çevre bilinciyle çevreye karşı sırıtan değil, çevreyi saran projeler oluşturmaktadır. Kasır Yapı yaptığı projelerin her aşamasında geri dönüşüm ve enerji tasarrufuna dikkat ederek hareket etmektedir.

Kasır Yapı bünyesinde deneyimli mimarlar ve inşaat mühendislerimizle birlikte onlarca personel istihdam etmektedir. Ekipman ve finansal gücüyle projelerini aksatmadan söz verdiği tarihte teslim eder. İşte bu yüzden Kasır Yapı bulunduğu her sektörde önce güven kelimesiyle anılır.

site-site_logo