Tuncay ve Engin Yiğit kardeşler tarafından 2008 yılında Trabzon'da kurulan ve faaliyetlerine başlayan KASIR YAPI İNŞAAT,  köklü bilgi birikimi, güçlü kurum kültürü, ileri teknik altyapısı, yönetim yetkinlikleri, her yeni yılda genişleyen portföyü ve gelişen iş ortaklıkları ile yerel ve ulusal pazardaki öncü ve yenilikçi konumunu yeni ve uluslararası markalar ile global arenaya taşıyarak, dünya çapında tercih edilen bir iş ortağı olmaya devam ediyor.

Başarımızın sırrı farkı ve farkındalığı sahaya yansıtma...

Şirketimiz, çağdaş kurumsal yönetim yaklaşımı, güçlü mali yapısı ve sektörün en dinamik, öncü ve teknik alt yapının yanında makine parkuru  ile öne çıkmakta; güçlü ve öncelikli bir iş ortağı olarak değerlendirilmektedir.

Kalite çizgisi ve sürdürülebilirlik ilkesi ile daha konforlu, daha çağdaş  günümüz koşul ve standartlarına paralel güvenli bir yaşam ortamı sunmak KASIR YAPI İNŞAAT iş anlayışının özünü oluşturmaktadır. Kurulduğu günden beri bu temel iş anlayışından sapmamış olan şirketimiz; binlerce  insanın hayat kalitesinin yükselmesine katkı sağlayan sayısız alt ve üst yapı projesini üstlenmiş, sözümüz olan farkı ve farkındalığı kalite ve güven ile inşa ederek  taahhüdümüzü eksiksiz olarak yerine getirmiştir ve getirmeye de devam etmektedir.

KASIR YAPI İNŞAAT stratejik hedeflerimiz doğrultusunda çekirdek iş sahası olan taahhüt projelerinin yanı sıra, önemli büyüme potansiyeli gördüğü gayrimenkul geliştirme, konut inşaatı ve turizm iş kollarında gerçekleştirdiği atılımlarıyla da ses getirmektedir.

Güç unsurlarımız; profesyonel yönetim ekibimiz ve insan kaynağımız, sektöründe “en genç  makine parkurumuz, sağlam finansal yapımız, yeni bilgi teknolojilerini ve yapı tekniklerini kullanma becerimiz, doğru, şeffaf ve etik global standartlara dayalı iş ahlakımız, kalite-çevre-güvenlik ekseninde insan ve doğaya duyarlı politikalarımızdır, ayrıca sürdürülebilir kurumsal varlığımızın da teminatını oluşturmaktadır.

KASIR YAPI İNŞAAT ailesi olarak hedeflerimize ulaşmak için kurumsal değerlerimizin kılavuzluğunda ilerlemekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini ve iş ortaklarımızın güvenini artırdığımız sürece daha yüksek hedefleri de gerçekleştireceğimize inancımız tamdır.

Paha biçilemez Ülkemizin yakın zamanda öncü ve parlak bir geleceği olduğuna inancımız tamdır..

Değişime ve yeniden şekillenmeye açık olan bir coğrafyanın ortasındayız ve milletçe bir bayrak altında olan tüm  insanımıza inanıyor ve güveniyoruz. Türkiye ekonomik ve istikrar anlamda çok büyük bir potansiyele sahip olduğunu biliyor; çevre coğrafyamızın yakın gelecekte bizler için çok cazip büyüme olanakları sunacağını öngörüyoruz. KASIR YAPI İNŞAAT gibi köklü, stratejisi ve iş yaklaşımı belli şirketler bu süreçte daha çok büyümeye ve daha çok üretmeye devam edeceklerdir.

Ulusal ve uluslararası pazarın bizlere sağlayacağı imkanları en iyi şekilde değerlendirerek büyüme olanaklarını riske duyarlı iş yaklaşımımızdan ödün vermeksizin değerlendirmeye ve tüm insanlık için kalıcı yapılar ve eserler inşa etmeye devam edeceğiz.

Kasır Yapı , Yönetim Kurulu Başkanı,

Tuncay YİĞİT