• Anasayfa
  • Kalite ve Çevre Politikamız

Yapı Sektörünün genç, dinamik ve büyüyen markası Kasır Yapı 2008 yılından bu yana emlak, konut projeleri ve inşaat alanında hizmet vermektedir.

Kasır Yapı Yaşamın en önemli noktasına etki eden yapı sektörünün sorumluluklarını olgunlaştırarak benimsemiş bir yapıya sahiptir. Kasır Yapı Projelerinde kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanır, Günümüzün ihtiyaçlarını karşılayan modern mimari projelere imza atar.

Kasır Yapı bünyesinde deneyimli mimarlar ve inşaat mühendislerimizle birlikte onlarca personel istihdam etmektedir. Ekipman ve finansal gücüyle projelerini aksatmadan söz verdiği tarihte teslim eder.

ÇEVRE POLİTİKASI

Projelerin tasarımından bitimine kadar her anda tüm ulusal ve uluslararası kurallara ve gerekliliklere uyan Kasır Yapı, hem doğal kaynak tüketimine hem de enerji tasarrufuna projelerin her cm’sinde dikkat etmektedir.

Maksimum yeşil ve peyzaj tasarımını tüm projelerinde uygulayan Kasır Yapı, gerekli tüm tedbirleri yerine getiren ve bu gereklilikleri çalıştığı firmalarda da arayan bir sorumluluk bilinciyle, 21.yüzyıl teknolojisini kendi çatısı altında sevenlerine sunuyor.

Kasır Yapı; yalıtım, arıtım, geri dönüşüm ve çevre kirliliği ile ilgili tüm sertifika ve belgelere sahip olmanın gururunu ve bu alanda örnek bir firma olmanın mutluluğunu her zaman yaşamıştır ve yaşamaya devam edecektir.

GÜVEN

Kasır Yapı Projelerinde kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanır, günümüzün ihtiyaçlarını karşılayan, modern mimari projelere imza atar. Klasiği ve moderni aynı yapılarda buluşturur. Ekipman ve finansal gücüyle projelerini aksatmadan söz verdiği tarihte teslim eder. İşte bu yüzden Kasır Yapı bulunduğu her sektörde önce güven kelimesiyle anılır.

ÇALIŞMA ARZUSU

Geleceğin projelerini, sahip olduğu vizyon ile oluşturan Kasır Yapı, temelinden son taşına kadar her aşamada dünya standartları gerçeklerinde hareket eder.En önemli birikimin çalışma arzusu olduğunu düşünen Kasır Yapı, müşteri beklentileri ve gereksinimlerini her zaman en üst seviyede karşılamayı görev edinmiştir.