• Kasır Living Bostancı, Trabzon


  KASIR YAPI olarak benzersiz ve iddalı bir projeyi Trabzona kazandırıyoruz. Kasır Living Bostancı TRABZON da önceliğimiz olan, günümüz koşulları ve yaşam standartlarına paralel, hayatın içinde olup aynı zamanda kaliteli bir yaşam alanında huzur ve doğa ile iç içe olmanızı hedefledik. Ayrıcalıklı yaşam, dağanın kucağında olup şehrin merkezinde yaşam avantajı ayrıcalığı ile geleceğe yatırım fırsatını sunuyoruz.

  Proje Detayları

 • Spring Living


  Trabzon Pelitli Mahallesi'nde 100 bin m² arazi alanı üzerinde 17 blok olarak hayata geçiriliyor. Projede 610 adet konut yer almaktadır. 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelerden oluşan Spring Living'te dairelerin alanları 64 ile 210 metrekare arasında değişiklik göstermektedir. 

  Spring Living'in sosyal donatıları arasında, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness salonu, spor salonu, sosyal tesis, basketbol sahası, voleybol sahası, çocuk oyun alanı, çocuk parkı, yeşil alan, özel çevre düzenlemesi ve peyzaj alanları yer alıyor.

  İnternet Sitesi: https://springliving.kasiryapi.com

  Proje Detayları

 • North Point Rezidans


  31.12.2014 Tarihinde yapımına başlayan projemiz 105 daire ve 2 dükkandan oluşmakta olup, 31.05.2021 tarihinde tamamlanması planlanmaktadır.
  Projede 91 Adet 1+1, 14 Adet 2+1 daire yer almaktadır. Market ve Kafeteryanın yer alacağı projede, sosyal alanlar, kapalı otopark imkanı sağlanmaktadır.
  Hem doğa hem de deniz manzaralı bir projedir.

  Proje Detayları

 • Kocatepe Sitesi


  01.01.2019 Tarihinde yapımına başlayan projemiz 86 daire ve 1 dükkandan oluşmakta olup, 31.05.2021 tarihinde tamamlanması planlanmaktadır.

  Proje Detayları