Aliağa Sitesi

Yeni bir yaşam, yeni bir kültür sloganıyla inşaa edilen Aliağa Sitesi bir çok ayrıntı düşünülerek tasarlandı. İnsan odaklı projeler üreten Kasır Yapı Aliağa sitesinde yaşamınız için değerli alanlar oluşturdu. Aliağa sitesinde ev içi ve ev dışı alanlarda yaşamınızı keyifli hale getirecek, yaşam kalitenizi yükseltecek özelliklere sahip.

Yapılar 150 m2 brüt alanlı 3+1 ve 200 m2 brüt alanlı 4+1 şeklindedir. Tüm binalarda dijital zil sistemi mevcuttur. Bu özelliğin yanı sıra dairenizden site içi güvenlik birimleriyle irtibat kurabilme imkanın sağlamaktadır.

Site sakinlerine hizmet vermek üzere; lokal, kreş, ve spor salonu ortak kullanım olarak ön plana çıkan diğer önemli unsurlardır. Ayrıca tüm dairelerimizde doğal kullanımı için altyapı sistemi mevcuttur.

Kat Planları - (3+1) (4+1)

Aliağa Sitesi mimari açıdan hayatınıza kolaylık ve rahatlık getirmesi için tasarlandı. 3+1 ve 4+1 seçeneklerinde standart ve + özelliklerle düşlediğiniz yaşamı sizlere sunuyor.

Teknik açıdan geniş özelliklere sahip sitemiz Kat planları aşağıdaki gibidir.  Kat planı hakkında detaylı bilgiler almak için lütfen firmamızla irtibata geçiniz. Proje temsilcilerimiz sormak istediğiniz konular hakkında sizleri detaylı olarak bilgilendirecektir.

Kat Planları

3+1 150,00 m²
4+1 200,00 m²

Vaziyet Planı

Proje Özellikleri

Çocuk Parkı
Açık Otopark
Hemen Teslim
M2 Aralığı: 150 - 200
Toplu Taşıma
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Eğlence Merkezi
Restaurant
Spor Salonu