Yağmur Sitesi

Güvenli ve Huzurlu Bir Yaşam Vaad Ediyoruz; sloganıyla hayata geçirilen projemiz tamamlanmıştır.

Her bireyin, her ailenin istediği huzurlu ve güvenli yaşam alanlarını inşaa etmek zor bir süreç gerektirir. Bu süreci başarıya ulaştırmak için Geçmiş projelerimizin bize sağladığı referanslardan yararlanarak, en yeni projelerimizi bu doğrultuda tasarladık. Bu bağlamda Yağmur Sitesi Planlama ve İnşaat çalışmalarının arkasında güçlü referanslar bulunmaktadır. Güvenli ve huzurlu yaşam için Yağmur Sitesi Kasır Yapı’nın en son gözde projelerinden birisi olacaktır. Yağmur Sitesi kazançlı bir yatırım için doğru bir tercihtir.

Şehir Merkezine Dakika Mesafesinde,

Yağmur Sitesi Üniversite Mahallesinde inşaa edilmektedir. Modern yapılaşmanın yoğunlaştığı Üniversite mahallesi şehrin yıldızları arasında yerini alacak... Eğitim kurumlarına dakika mesafesinde olan sitemiz havalimanına, alışveriş merkezine 10 dakikalık mesafede Şehir içi ulaşım araçları yürüme mesafesinde ulaşım sorunu olmayan popüler bir alanda inşaa edilmektedir.

Genel Özellikler ve Ölçüler

Sitemizde 72 adet daire, 2 dükkan bulunmaktadır. Toplam 6.600 m2 toplam alanda yapı blokları için 1800 m2 ayrıldı. Kalan kısım Park, Bahçe Açık Otorpark ve diğer alanlar için kullanıldı. Bloklarda Bulunan Dairelerin Tamamı 3+1 şeklindedir.

Her yönüyle hayatınıza huzur katacak bir proje. Bir çok yönüyle artılarla donatılan projemiz modern mimarisiyle birlikte sosyal yaşam içinde olanaklar sunmaktadır. Yaşam alanlarındaki en önemli etkenlerden birisi olan Peyzaj mimarisi özenle tasarlanmıştır. Açık alanlarda Sportif faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Çocuklarınız oyun alanında keyifli zamanlar geçirirken sizde çeşitli aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz..
01.06.2012 Tarihinde başlayan projemiz 30.04.2014 tarihinde tamamlanmış olup, toplamda 74 adet Daire veya dükkandan oluşmaktadır.