Spring Living

Trabzon Pelitli Mahallesi'nde 100 bin m² arazi alanı üzerinde 17 blok olarak hayata geçiriliyor. Projede 610 adet konut yer almaktadır. 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelerden oluşan Spring Living'te dairelerin alanları 64 ile 210 metrekare arasında değişiklik göstermektedir. 

Spring Living'in sosyal donatıları arasında, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness salonu, spor salonu, sosyal tesis, basketbol sahası, voleybol sahası, çocuk oyun alanı, çocuk parkı, yeşil alan, özel çevre düzenlemesi ve peyzaj alanları yer alıyor.

Spring Living projesinde daire fiyatları 130.000 TL'den başlangıç göstermektedir.

Spring Living projesinin teslim tarihi Mart 2019 olarak planlanmaktadır.

Türkiye'nin yeşil cenneti Trabzon'da, yepyeni bir yaşamın kapıları aralanıyor. Doğanın içinde yükselen Spring Living'de yaşanılacak çok şey var.

Spring Living Projesinde muhteşem deniz ve orman manzaralı dairelerimizde günün ilk ışıklarını alırken seyredeceğiniz manzara sadece size özel olacak.

En kaliteli üreticilerden alınan ürünler ile tasarlanan daireler şimdi sizleri bekliyor. Saray gibi dekore edebileceğiniz yeni evinize aşık olacaksınız. Spring Living'de yeşilin içinde saray saklı.

Doğal güzelliklerin ortasında, muhteşem deniz manzarası, sessiz ve huzur dolu bir konumda. Kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Benzersiz tasarımı ve kaliteli üretimiyle Spring Living size özel.

Her yönüyle farklı, Kasır Yapı'nın prestij projelerinden birisi olan Spring Living projesinde yerinizi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilir tamamlanmış blokları inceleyip bilgi edinebilirsiniz.

Kat Planları

1+1 90,00 m²
1+1 69,00 m²
1+1 79,00 m²
2+1 138,00 m²
3+1 163,00 m²
3+1 192,00 m²
3+1 166,00 m²

Vaziyet Planı

Video

Proje Özellikleri

Proje Teslim Tarihi Mart 2019
Satış Devam Ediyor
İnşaat Devam Ediyor
Fiyatlar ₺ 130.000 - 420.000
M2 Aralığı 64 - 210
Proje Alanı 100.000
Blok Sayısı 17
Konut Sayısı 610
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Sosyal Tesis
Spor Salonu
Fitness Salonu
Futbol Sahası
Basketbol Sahası
Bisiklet Yolu
Yürüyüş Alanları
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı

Projeye Yakın Yerler

Yakın Hastaneler

Bulak Aile Hekimliği, Konaklar Aile Sağlığı Merkezi, Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Pelitli Aile Sağlığı Merkezi, Yomra Aile Sağlık Merkezi, Konaklar Sağlık Ocağı, Kaşüstü Aile Sağlığı Merkezi, Karadeniz Teknik Üniversites

Yakın Okullar

Yomra Merkez İlkokulu, Trabzon Sosyal Bilimler Lisesi, Çimenli Köyü İlköğrem Okulu, Çimenli Ortaokulu, Yomra Anadolu Lisesi, Kaşüstü Çok Programlı Lisesi, Mahmut Celaleddin Ökten İmam Hatip Ortaokulu, Yomra Merkez Ortaokulu, Ahmet Can Bali

Yakın Alışveriş Merkezleri

Cevahir AVM, Cevahir Outlet Alışveriş Merkezi, Forum Arabistan, Atlantis, TİM-MAR A.V.M.