page-logo-71
Mercure Hotel Trabzon

Trabzon'un yeni cazibe merkezi Şana mevkiinde, en yeni ve lüksün tüm avantajlarını hizmet kalitesi ile konuklarımıza sunuyoruz. Konumu itibari ile Mercure Hotel Trabzon'da doğa ve deniz manzaralı bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.

Dünya genelinde 6.200 Otel, 39 Marka ve 300.000 çalışanı olan, dünyanın en büyük otelcilik zinciri Accor Hotels Trabzon’da, Kasır Yapı - Sare Turizmcilik iş birliği ile Mercure Hotel markasıyla ikinci atağını yapmaya hazırlanıyor.

Bir Accor markası olan Mercure Hotel, 62 ülkede 812 otel ile dünya turizmine katkı sağlamaktadır. Trabzon’da yapımına 2018 yılında başlanan Mercure Hotel, Trabzon havaalanına 3 km mesafede olup, ana arter olan Karadeniz sahil yolunda, Şehir ve Karadeniz’in eşsiz manzarasını ve Karadeniz'in tüm renklerini hissedeceğiniz bir lokasyona sahiptir.

Mercure Trabzon tasarlanırken, dekorasyonunun her bir ayrıntısında Karadeniz bölgesinin kültürü ile ilgili hikayelerin yansıtılması hedeflenmiştir.

Maksimum hizmet kalitesi hedefi ile başlanan bu yolculukta Mercure Trabzon, konforlu, güvenli ve hijyenik bir mekanda misafirlerine yüksek tutkuya sahip bir deneyim sunmayı amaçlanmaktadır.

2021 yılının ilk çeyreğinde bölge turizmine değer katmaya hazırlanan Mercure Hotel Trabzon bünyesinde; 28-48-75 m² değişken 215 oda, 1.000 m² balo ve toplantı salonları, Karadeniz sahil yolu üzerinde, Karadeniz ve şehir manzarası eşliğinde modern ekipmanlar ile donatılacak Roof Fitness, yerel tatların uluslararası dokunuşlarla sanata dönüşeceği lobby lounge Restaurant / cafe ve 180 araçlık kapalı otoparkı bulundurmaktadır.

KASIR YAPI TEKSTİL İNŞAAT A.Ş. bünyesindeki SARE TURIZMCILIK A.Ş. tarafından işletmesi üstlenilecek olan ve inşaatı hızla devam eden ACCOR Hotels Gurubunun markası MERCURE HOTEL TRABZON ’da, otel bünyesinde birbirinden özel markaların buluştuğu mağazaları ile buluşmak için gün sayıyorlar.

mercure-hotel