Kasır Yapı’dan Emlak Fuarı’nda dev satış!

Kasır Yapı CNR Emlak Fuarı’nda Blue Green Projesi'ni 70 milyon dolara Suudi Arabistanlı Almassoud Yatırım ve İnşaat Şirketi'ne sattı.

Emlak sektörünün önde gelen firmalarının dev projelerinin yer aldığı ‘CNR Emlak 2015 - Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı CNR EXPO Yeşilköy'de 8 Kasım'da sona erdi. Yabancı ilgisinin yoğun olduğu ve pek çok projenin yabancı yatırımcılara satıldığı CNR Emlak Fuarı'nda Kasır yapı ise Blue Green Projesi'ni Suudi Arabistanlı Almassoud Yatırım ve İnşaat Şirketi'ne sattı.

Fuarda iki firma arasında satış anlaşması imzalandı. Suudi Arabistanlı firmaya satılan proje ile ilgili bilgi veren firma yetkilisi Kadir Değirmenci, şu bilgileri verdi: "CNR Emlak Fuarı'nda 110 dönüm alanda, 610 konuttan oluşan Blue Green Projemizi 70 milyon dolarlık bir bütçe ile Suudi Arabistanlı Almassoud Yatırım ve İnşaat Şirketi'ne sattık. Trabzon'daki yüzde 40'ını tamamladığımız yapım aşamasında olan konutlar, tam Arapların yaşam alanlarındaki beklentilerini karşılayacak şekilde yeşil doğanın içerisinde deniz manzaralı bir alanda inşa ediliyor."

Kaynak: emlaktasondakika.com